O nas


Miło jest nam Ciebie gościć na naszej stronie .
Specjalizujemy się w produkcji zabawek i rzeźby z drewna.

Mieszkamy i tworzymy swoje prace w rodzinnej miejscowości Stryszawa.Miejscowość ta jest znanym ośrodkiem zabawkarskim w Polsce,która znajduje się w powiecie suskim, w województwie małopolskim.

J&K Lasik Rzeźba w drewnie zabawkarstwo ludowo-artystyczne istnieje  na rynku blisko 25 lat. Sprzedajemy nasze produkty w Polsce

oraz poza jej granicami. Bierzemy udział w różnych wystawach i konkursach , gdzie nasze prace zdobywają nagrody i wyróżnienia. Należymy do Stowarzyszenia Twórców Ludowych STL.

Do wykonania różnorodnych rzeźb i zabawek, wykorzystujemy w większości  drewno lipowe i sosnowe, jak również drewno brzozowe, świerkowe, jodłowe itp. Nasze wyroby wykonywane i malowane są ręcznie, przez co ich kształt , wielkość , jak i malowanie  mogą się różnić . Do malowania  używamy farb akrylowych i lakierów wodnych . W produkcji  wykorzystujemy również skórę naturalną różnokolorową , z której wykonujemy różne elementy naszych zabawek.

Posiadamy szeroki asortyment zabawek jak i rzeźb z drewna , w szczególności  są to : wszelkiego rodzaju ptaki, ruchome zabawki, figurki zwierzątek , jak również szopki Bożonarodzeniowe i rzeźby sakralne. W zakładce Galeria mogą Państwo obejrzeć  nasze wyroby.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni oraz izby twórczej , w której wystawione są nasze prace.


Bierzemy  udział w targach twórczości ludowej organizowanych w  różnych miastach Polski.